Referanslar

Menderes Ges Projesi-7.88 MW

Akça Holding bünyesinde bulunan Menderes Tekstil , fabrika çatılarında Güneş Enerjisinden elektrik enerjisi üretemeye başlıyor.

Değerli İş ortağımız IBT Solar ile birlikte anahtar teslim yükleniciliğini üstlendiğimiz Menderes GES projesi aynı zamanda Türkiye’nin ilk lisanslı hibrit çatı üstü GES projesi olma özelliğini taşımaktadır.

7.88 MW kapasitesi ile Ege Bölgesi’nin en büyük çatı üstü güneş santrali olacak proje devreye alındığında yaklaşık 4000 hanenin elektrik tüketimine denk bir üretim yaparak bu üretimle birlikte proje yılda yaklaşık 6.000 ton CO2 emisyonunu da engellemiş olacak.

Referanslar

ANATOLIA TARIM-435 KWp

Manisa ili, Ahmet İlçesinde yer alan Anatolia Tarım Kuru Meyve İşletme çatısına 435,6 kWp gücünde fotovoltaik sistem uygulaması çözüm ortağımız IBT Solar Uzman ekibi ile birlikte yapılmıştır.

Detaylar

Referanslar

Terraki Vakfı Okulları-505 KWp

İstanbul ilinde yer alan  Terraki Vakfı Okulları çatısına 505 kWp gücünde fotovoltaik sistem uygulaması çözüm ortağımız IBT Solar Uzman ekibi tarafından yapılmıştır.

Detaylar

Referanslar

Agro Tiryaki-4026 KWp

Mersin İlinde yer alan Agro Tiryaki İşletme çatısına 4026 kWp gücünde fotovoltaik sistem uygulaması çözüm ortağımız IBT Solar Uzman ekibi tarafından yapılmıştır.

Detaylar

Referanslar

Marmaris Ticaret Odası-21 KWp

Muğla ili, Marmaris ilçesinde yer alan Marmaris Ticaret Odası çatısına 21 kWp gücünde fotovoltaik sistem uygulaması Fons Solar Uzman Ekibi tarafından yapılmıştır.

Detaylar

FONS SOLAR

Fabrikalar için Güneş Enerjisi sistemleri ile Elektrik Üretmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

Bize Ulaşın!

Güneşin Enerjisini Sizlere Getiriyoruz.

Fons Solar Güneşin Sonsuz Enerjisi ile yanınızda… Evinizde , İşyerinizde artık Elektrik Üretmek çok kolay.

Artan Enerji Maliyetleri ile birlikte Endüstriyel Çatılarda Güneş Enerjisini Kullanarak Nasıl Elektrik Üreteceğini merak mı ediyorsunuz ? Fons Solar Mühendislik ekibi tüm merak ettiğiniz soruları cevaplıyor.

Mesajın için teşekkürler. Başarıyla Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.